Moderni briļļu ietvari bez maksas

"Fielmann" briļļu tirgū ir ieviesis daudzas klientiem izdevīgas inovācijas, briļļu kopšanas pakalpojumus un garantijas. Tajā skaitā arī bezmaksas briļļu ietvaru kolekciju.Vēlamies uzsvērt, ka bezmaksas briļļu ietvaru kolekcija nav pārītis apšaubāmas kvalitātes briļļu ietvaru. Katrā "Fielmann" salonā Jūs atradīsiet ne mazāk kā 600 briļļu ietvaru sievietēm, vīriešiem un bērniem, tai skaitā arī bezmaksas ietvarus.    
 
Visi "Fielmann" kolekcijas briļļu ietvari ir kvalitatīvi un sekmīgi testēti atbilstoši LT EN ISO 12870 standarta prasībām. Kolekcija tiek pastāvīgi papildināta ar jauniem moderniem modeļiem.
 
Jums var rasties jautājums - kādēļ gan "Fielmann" salonos ir pieejama bezmaksas briļļu ietvaru kolekcija? Iemesls ir gluži vienkāršs - mēs vēlamies, lai laba redze būtu pieejama ikvienam. Lielisku redzi nodrošina ne tikai kvalitatīvi briļļu ietvari, bet arī briļļu lēcas. Ja Jūsu budžets ir ierobežots, izvēlieties bezmaksas briļļu ietvarus, un Jūs varēsiet vairāk investēt kvalitatīvās briļļu lēcās.
 fielmann-948x474-spa_13-057dc5c2aeb6d8e135a18addc0be7bd5.PNG

Vai jūs zinājāt, ka brillēm patīk peldēties?  Nāciet uz Fielmann - mēs notīrīsim brilles ultraskaņas vannā.

Bezmaksas briļļu apkope

Trīs gadu garantija

125ndid-ak-lesiu-parinkimas_7844-8422fa53df7e1e1f4b40aa158eb9f6e8.jpg

"Fielmann" nodrošina trīs gadu garantiju visām korekcijas brillēm, tajā skaitā arī bērnu brillēm.
MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei