Esiet veseli un drošībā

Dārgie, klienti!      

Saskaņā ar Veselības ministrijas ieteikumiem šajā periodā, mēs jūs lūgsim tos ievērot, lai jūs un mūsu profesionāļi būtu drošībā:

- uz redzes pārbaudi ierodieties noteiktajā laikā un nekavējieties, lai izvairītos no burzmas optikas telpās un spētu saglabāt drošu 2 m attālumu, kā arī, lai pirms katra apmeklējuma būtu pietiekami daudz laika redzes pārbaudes telpas dezinfekcijai un ventilācijai;

- nāciet ar aizsargmasku un lietojiet to visu optikas apmeklējuma laiku;

- pēc ierašanās dezinficējiet rokas ar jūsu rīcībā esošajiem vai piedāvātajiem dezinfekcijas līdzekļiem;

 - ja pirms vizītes rodas saaukstēšanās simptomi, nekavējoties informējiet speciālistus pa tālruni par vizītes atcelšanu;

Liels paldies par sadarbību. Saudzējiet veselību!

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei