"Eyezen“ brilles: izstrādātas mūsdienīgai dzīvei

Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc Jums ir galvassāpes vai nogurums? Varbūt grūti aizmigt? Vai apkārt esošais zilās gaismas ekrānu starojums ietekmē Jūsu miega kvalitāti?

Piekrītiet, mūsu darba vide un izklaide ir strauji mainījusies pēdējo 10 gadu laikā. Iemesls - ekrāni. Viņi mūs apņem visur un pastāvīgi. Bieži vien mēs pat nedomājam, ka aktīvi cieš mūsu lielākā vērtība - acis. Jūs varētu domāt, ka Jūs redzat labi, un jums nav nepieciešamas brilles. Bet Jūsu acis tam var iebilst.
 
"Digitālā acu spriedze" (angl. Digital Eye Strain) vai "datora acs sindroms" (angl. Computer Eye Syndrom) –  jauni termini, kas izriet no straujajām digitālo ierīču lietošanas paradumiem un ar to saistītiem redzes traucējumiem. 
 
Laiks, kas pavadīts, izmantojot dažādas digitālās ierīces, strauji palielinās, un tas sāk mums veidot jaunus stājas, skatīšanās un pat miega ieradumus. Pētījumi liecina, ka digitālo ierīču izmantošana nakts laikā kavē miega hormona melatonīna ražošanu un izraisa miega traucējumus. 

eyezen-statistika-lv_4013-7c38e5402717f6ff5d30a421dac3a75f.jpg

"Eyezen" briļļu priekšrocības:

Tiem, kuri daudz lieto digitālās ierīces ir izstrādātas inovatīvas, speciāla dizaina brilles “Eyezen”. Šīs brilles ne tikai atvieglo acs fokusēšanos tuvumā, bet arī nepieļauj acs sasprindzinājumu. Interesanti, ka šādas brilles ir piemērotas arī cilvēkiem ar labu redzi, kuri pastāvīgi izmanto digitālās ierīces, piemēram, skatoties uz datora ekrāniem, planšetdatoriem un viedtālruņiem ilgu laiku. 
 
"Eyezen" brilles:
 
  • Palīdz samazināt acs nogurumu un spriedzi.
  • Atvieglo skatīšanos uz maziem priekšmetiem no ļoti tuva attāluma.
  • Aizsargā acis un samazina acu slimību risku.
  • Mazina intensīvo ekrāna gaismu un samazina atspīdumus. 
Ilgi, naktīs, pavadot laiku pie digitālajām ierīcēm, nesaudzējot acis, var būt grūti iemigt. Gudrajām "Eyezen" brillēm ir "Prevencia" tehnoloģija, kas nodrošina vienmērīgu miega hormona - melatonīna izdalīšanos un palīdz sakārtot miega ritmu. Speciāls pārklājums bloķē acu bojājošos zili violetos starus, mīkstina intensīvu ekrāna gaismu un samazina atspīdumus.
 

fielmann-uv-a4-lvmaz_2164-cebac68da4f1f28b0dac0cc7cf8e0e12.jpg

Biežāk uzdotie jautājumi par "Eyezen" brillēm

Kam ir paredzētas "Eyezen“ lēcas?
"Eyezen“  ir uzlabotas lēcas ikdienas briļļu lietotājiem, kuri izjūt acu nogurumu, strādājot ar digitālām ierīcēm. Tās ir paredzētas arī tiem cilvēkiem, kuri parasti nelieto brilles. 
 
Kas ir "Eyezen“ lēcas un kā tās darbojas?
"Eyezen“ - jaunas  inovatīvas briļļu lēcas, piemērotas ikdienas lietošanai. 
Tās ir daudz izturīgākas pa parastajām monofokālajām briļļu lēcām.
„Eyezen” ir izstrādātas, lai atvieglotu darbu, nodrošinot redzes komfortu. Īpašais “Eyezen” briļļu lēcu dizains ļauj atvieglot fokusēšanu un novērš acu spriedzi ilgi skatoties uz LCD televizoriem, klēpjdatoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem.
 
Vai ir iespējams izvēlēties plāninātas “Eyezen” lēcas?
Jā, pasūtot brilles ar „Eyezen” lēcām, iespējams izvēlēties vairāku plāninātās lēcas variantus. Tāpat „Eyezen” lēcas ir pieejamas arī ar fotohromo funkciju. 
 
Kā "Eyezen“ lēcas aizsargā no kaitīgās zili-violetās gaismas?
"Eyezen“briļļu lēcām ir speciāls "Crizal Prevencia“ pārklājums, kas aizsargā no kaitīgās zilās gaismas staru nokļūšanas acīs.
 
Vai "Crizal Prevencia“ lēcu pārklājums mazina gaismas caurlaidību kā tas ir tonētām briļļu lēcām?
Nē, "Eyezen“ lēcas ar "Crizal Prevencia“ pārklājumu ir caurspīdīgas kā parastās  lēcas un nemazina gaismas caurlaidību.
 
Vai "Eyezen“  lēcām vienmēr ir pretatspulgu jeb dzirdinātais pārklājums?
"Eyezen“ lēcām ar "Crizal Prevencia“ pārklājumu ir pretatspulgu pārklājum.
 
Vai iespējams izvēlēties “Eyezen” lēcas ar citu pārklājumu nevis ar “Crizal Prevencia”?
“Eyezen” lēcas parasti pārklāj ar “Crizal Prevencia” pārklājumu. Tas nodrošina “Eyezen” lēcu priekšrocības acīm, strādājot ar digitālajām ierīcēm. Pēc vēlēšanās, varat pasūtīt” Eyezen” lēcas arī ar citiem pārklājumiem. 
 

Vai Jūs zināt, ka darba vai brīvā laika pavadīšana  ar viedajiem ekrāniem ir nepieciešami 3-5 minūšu pārtraukumi ik pēc pusstundas. Acīm ikdienā ir  noderīgas pastaigas svaigā gaisā ne īsākas par stundu  un piemērots uzturs, saturošs ar A vitamīnu, luteīnu un citus antioksidantiem. 

fielmann-918x585-regos_6376-a4429e32d09976bff0a5d7751efd2e98.PNG
Redzes tests optikas speciālistiem sniedz pirmo informāciju par jūsu redzi. "Fielmann" optikā redzes testu veic bez maksas.
 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei