Mēneša kontaktlēcas: Fielmann.

Daudziem sporta un citu aktivitāšu cienītājiem kontaktlēcas šķiet pievilcīga briļļu alternatīva vai to papildinājums. "Fielmann" Jūs varat iegādāties populārākos kontaktlēcu veidus, tai skaitā arī mēneša kontaktlēcas.

Mēneša kontaktlēcas varat lietot katru dienu četru nedēļu laika periodā. Tāpat ir pieejamas speciālas mēneša lēcas, kuras iespējams nēsāt dienu un nakti bez to izņemšanas. 

Mēneša kontaktlēcas var piemeklēt tik precīzi, ka tās pavisam vai gandrīz nemaz nevarēs just acīs. Mēneša kontaktlēcu priekšrocības - ar tām var koriģēt īpašus individuālus redzes traucējumus.

Kontaktlēcu pārbaude

kl-paslaugos-vidinis-virselis_8816-c051545bdffa70458853c81434ac79af.jpg

Vai esat apmierināts ar kontaktlēcām? Vai jūs jūtaties labi ar tām? Apmeklējiet Fielmann salonus - mūsu optometristi pārbaudīs jūsu kontaktlēcu stāvokli, lai pārliecinātos, vai tās "pareizi pieguļ" jūsu acīm.

Pakalpojumi

Vai mēneša kontaktlēcas ir Jums piemērotas?

Tas, vai mēneša kontaktlēcas ir Jums piemērotas, ir atkarīgs no tā, kādu redzes traucējumu vēlaties koriģēt. Piemērotu kontaktlēcu izvēlei svarīgas ir arī acu un asaru plēvītes īpatnības.

Pielāgojot kontaktlēcas, būtiski precīzi noteikt, kāds produkts vislabāk atbilst Jūsu acīm un ikdienas vajadzībām. "Fielmann" optometristi sniegs jums konsultāciju un palīdzēs izvēlēties atbilstošākās kontaktlēcas.

Mūs var atrast

Vai esat kādreiz izmēģinājuši vienas dienas kontaktlēcas?

Vai jūs regulāri lietojat brilles, bet tās traucē sportot? Ir risinājums - tās ir vienas dienas kontaktlēcas. Atšķirībā no divu nedēļu vai mēneša kontaktlēcām, tām nav nepieciešama apkope. Kontaktlēcas tiek ieliktas acīs katru dienu no rīta un, izņemot tās vakarā ārā no acīm, tiek izmestas laukā. Salīdzinot ar citām kontaktlēcām, vienas dienas lēcu lietošana ir visvienkāršākā.

Vienas dienas kontaktlēcas

Mēneša kontaktlēcu kopšana

Izmantojot kontaktlēcu sniegtās priekšrocības, nedrīkst aizmirst arī par to higiēnas un kopšanas prasībām. Šo prasību ievērošana ir būtiska, lai uz lēcu virsmas neuzkrātos netīrumi. Pienācīgi kopjot lēcas, Jūs likvidēsiet nogulsnes, parūpēsieties par savu veselību un saglabāsiet labu redzi. Katram kontaktlēcu veidam ir dažādas tīrīšanas un kopšanas iespējas. Konsultējieties ar mūsu optikas speciālistiem.

Kopšanas noteikumi

Padomi kontaktlēcu kopšanai:

· Kontaktlēcām un to konteineriem nevajadzētu nonākt saskarē ar krāna ūdeni.
· Pirms pieskaršanās kontaktlēcām, rūpīgi nomazgājiet un iztīriet rokas.
· Izlasiet lietošanas instrukcijas!
· Nejauciet kopā vairākus kopšanas līdzekļus!  
· Katru šķidruma devu lietojiet tikai vienai reizei!
· Regulāri mainiet kontaktlēcu konteinerus!
· Katru reizi pirms kontaktlēcu lietošanas noskalojiet tās ar kontaktlēcu kopšanas škidrumu (ja lietojat multifunkcionālo šķidrumu)!
· Pievērsiet uzmanību kopšanas līdzekļu derīguma termiņam. Nelietojiet tos, kad derīguma termiņš ir beidzies!

Zemas cenas garantija mēneša kontaktlēcām

Iegādājoties preci "Fielmann" optikā, jūs varat būt droši, ka saņemsiet preci par visizdevīgāko cenu. Ja tādas pašas kontaktlēcas citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs piemērosim Jums izdevīgu cenu.

Pakalpojumi un garantijas

fielmann-918x585-kontaktiniai-lv_8467-d7582078e9b5046b23828d053bcf071d.PNG
„Fielmann" salonos var iegādāties dažādu populāru zīmolu un ražotāju kontaktlēcas.
Mēs pastāvīgi papildinām savu sortimentu un piedāvājam saviem klientiem pašus aktuālākos jaunumus.
 
Vairāk informācijas par  JAUNUMIEM šeit

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei