Krāsainās kontaktlēcas: Fielmann.

Vēlaties mainīt acu krāsu? "Fielmann" piedāvā plašu dažādu krāsu kontaktlēcu izvēli.

Krāsainās vai krāsu paspilgtinošās kontaktlēcas var būt gan vienas dienas, gan mēneša lēcas. Varavīksnenei līdzīga struktūra krāsainajām kontaktlēcām piešķir dabisku izskatu. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu acis ir gaišas vai tumšas, Jūs būsiet tiešām pārsteigti par šo kontaktlēcu efektu.

Krāsainās kontaktlēcas nodrošina skaidru redzi, netraucējot Jūsu redzes lauku! Acs zīlītes zona, caur kuru gaisma iekļūst acī, netiek bloķēta.

fielmann-918x585-zema-kaina-lv_9661-eeaeba372d29a009363da704b4e238cf.PNG

"Fielmann" piedāvā populārāko zīmolu un ražotāju krāsainās kontaktlēcas par izdevīgu cenu. Ja tādas pašas kontaktlēcas citā Latvijas optikā atradīsiet lētāk, mēs piemērosim Jums izdevīgu cenu.

Pakalpojumi un garantijas

Vai krāsainās lēcas ir Jums piemērotas?

Piemērota krāsaino kontaktlēcu izvēle nav atkarīga tikai no vēlamās acu krāsas - piemērotai izvēlei svarīgas ir arī acu un asaru plēvītes īpatnības. Pielāgojot kontaktlēcas, svarīgi noteikt, kurš produkts ir vispiemērotākais tieši Jūsu acīm.
 
Mūsu optikas speciālisti sniegs savus ieteikumus par krāsaino kontaktlēcu izvēli.

Mūs var atrast

redzes-parbaude_9821-7af33b7861df8ad7f3121c97c5ad990a.png
Sertificēti speciālisti pārbaudīs jūsu redzi 20 minūšu laikā, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu. Viņi uzzinās redzes funkciju stāvokli, piemēram, akomodācijas rezerves, binokulārās un stereo redzes kvalitāti. Tiks veikta acu apskate ar biomikroskopu, novērtēts acs priekšējo struktūru stāvoklis. Jums tiks sniegta pilnvērtīga konsultācija par digitālo un vizuālo redzes uztveri.
 

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei