Saulesbrilles ar uzticamu aizsardzību

Zinātnieki, kas pēta krāsu iedarbību, apgalvo: sarkanā krāsa stimulē, zaļā krāsa harmonizē, savukārt zilā krāsa atbrīvo no sasprindzinājuma. Lai gan saulesbriļļu lēcu krāsa ir svarīga, tomēr saulesbriļļu izvēlē svarīgāka ir uzticama aizsardzība no saules stariem.

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kādēļ lielākajai daļai saulesbriļļu lēcas ir brūnā, pelēkā vai zaļā krāsā? Šīs klasiskās saulesbriļļu lēcu krāsas vismazāk deformē apkārtējās vides krāsu uztveri. Turklāt tām piemīt visaugstākā aizsardzība pret apžilbšanu, un tās var absorbēt līdz pat 95% no saules gaismas. Salīdzinājumam: dzeltenās lēcas absorbē tikai apmēram 50% saules gaismas. Tomēr dzeltenajām lēcām ir arī zināmas priekšrocības: tās paspilgtina kontrastu, tādēļ tās ir lieliski piemērotas tiem, kuri ar sportu nodarbojas ārā vai šoferiem, kuri brauc pie auto stūres, kad ārā ir migla.

Garantēta kvalitāte un aizsardzība no saules

40pdid-ak-uv-apsauga-lv_9619-e8adbbafe0dfa5115bbee1f7b6b572b3.PNG
Iegādājoties saulesbrilles optikas salonos "Fielmann", Jūs varat būt simts procentīgi droši: visām "Fielmann" piedāvātajām saulesbrillēm ir CE marķējums, un tās atbilst standarta DIN EN ISO 12312-1, kā arī Padomes direktīvas 89/686/EEK prasībām.
 
"Fielmann" savās Vācijā esošajās laboratorijās pārbauda saulesbriļļu gaismas caurlaidības īpašības, kā arī aizsardzību pret UV starojumu.

Aizsardzība no saules

Kvalitatīvs pārklājums un tonējums Jūsu saulesbriļļu lēcām

Saulesbrilles ir vienkāršas briļļu lēcas ar tumšu pārklājumu. Ir daudz dažādu veidu, kā "uzklāt" krāsu uz lēcas: krāsu slāni var izsmidzināt ar tvaiku vai tonēt. Brilles tiek atbilstoši tonētas, pamatojoties uz nepieciešamo saulesbriļļu kategoriju (kategorija nosaka, kāda būs tonēšanas pakāpe). Jo augstāka ir tonējuma pakāpe, jo tumšākas ir saulesbriļļu lēcas.

Tomēr ņemiet vērā: lai gan tumšākas lēcas laiž cauri mazāk gaismas, tumšāks pats par sevi nenozīmē labāku UV aizsardzību. Saulesbrilles var pārklāt ar dažādiem augstas kvalitātes pārklājumiem. 

Svarīgi: izvēlieties braukšanai piemērotas saulesbrilles

Saulesbriļļu lēcas var ietekmēt redzi automašīnas vadīšanas laikā. Dažas krāsas var traucēt atpazīt apkārtējās vides krāsas, apgrūtināt luksofora krāsu un bremžu gaismu atpazīšanu. Uzticamākās ir brūnas, pelēkas un zaļas krāsas lēcas.
 
Ienāciet optikas salonos "Fielmann"  - optikas speciālisti sniegs Jums rekomendācijas, izvēloties piemērotākās saulesbriļļu lēcas.

Polarizētās lēcas

Lielākā daļa lēcu ir pārklātas ar atstarojošiem jeb dzidrinātiem pārklājumiem. Starp citu, ar šo pārklājumu var pārklāt brilles gan no iešpuses, gan no ārpuses. Īpaši tas ir būtiski brillēm, kuras nepieguļ sejai- ir plakana frontālā daļa. Cietie pārklājumi aizsargā lēcas no skrāpējumiem. Saulesbrilles var būt pārklātas arī ar modernu spoguļpārklājumu. "Fielmann" optikā mēs piedāvājam plašu saulesbriļļu klāstu.

Mūs var atrast

Aizsargājiet savas saulesbrilles no karstuma iedarbības

Neatstājiet savas saulesbrilles vietā, kur uz tām var iedarboties liels karstums - acetāta un plastmasas briļļu ietvari, ilgstoši atstāti liela karstuma ietekmē, piem., uz Jūsu automašīnas paneļa, var neatgriezeniski deformēties.

Optiskās saulesbrilles

Mēs varam izgatavot optiskās saulesbrilles dažāda dizaina un dažāda materiāla briļļu ietvaros - gan no modernās "Fielmann" kolekcijas, gan no populāru zīmolu briļļu ietvaru kolekcijas.

Optiskās saulesbrilles

Polarizētās saulesbriļļu lēcas

137ndid-sun-poliarizuoti-sun-lesiai-lv_2663-5ac252806b25da5542f28cac48ecaf4e.PNG

Polarizētām saulesbrillēm ir speciāli polarizācijas filtri, kas līdz minimumam samazina atspīdumus un pasargā no apžilbšanas. Šīs saulesbrilles ir iecienījuši arī cilvēki, kuru acis ir īpaši jutīgas pret gaismu.

Polarizētās lēcas

Ekskluzīvs piedāvājums “Fielmann” optikās- “Polaroid Suncover” saulesbrilles

suncover2-horz_6976-3947c342d3b3b4d20a84f2717ddcb14a.jpg

"Fielmann" optikās ekskluzīvais produkts ir "Polaroid Suncover" saulesbrilles, kas ir īpašas ar tādu funkciju, ka tās var nēsāt uz koriģējošām brillēm- tās ir "brilles uz brillēm". Turklāt šajās saulesbrillēs ir polarizētās lēcas, kas ne tikai aizsargā acis no saules, bet noņem atspulgus no visām horizontālām virsmām un ir ļoti noderīgas, braucot ar mašīnu vai atpūšoties brīvā dabā. Nāciet un izmēginiet!

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei