Briļļu lēcas: Fielmann.

Kad mēs runājam par "briļļu stikliem", tas arvien retāk nozīmē ierasto minerālstiklu. Šobrīd vairākums briļļu lēcu tiek ražotas no plastikāta, tādēļ pareizāks termins būtu "briļļu lēcas". Tikai desmit procenti no visām briļļu lēcām tiek ražotas no klasiskā stikla.

Attiecībā uz optisko stiprumu gan plastikāta lēcām, gan stikla lēcām ir vienādas optiskās īpašības. Tomēr plastikāta lēcām, piemēram, plaši izmantotajām plastikāta CR39 lēcām, ir zināmas priekšrocības attiecībā pret stikla lēcām - pirmkārt, tās ir vieglākas.

Neplīstošās plastikāta lēcas var papildus pārklāt ar cieto pārklājumu, šādi tās pasargājot no skrāpējumiem.

Bezmaksas ietvaru kolekcija

947x474-akiniai-apie-remelius-didele-remeliai-nemokamai-2020_4343-e169af95dde7b258f22780a29eb93c7a.jpg
Mēs vēlamies, lai laba redze būtu pieejama visiem. Lielisku redzi nodrošina ne tikai augstas kvalitātes ietvari, bet arī briļļu lēcas. Ja jūsu budžets ir ierobežots, izvēloties bezmaksas ietvaru, jūs varat vairāk ieguldīt kvalitatīvās briļļu lēcās.
 

Briļļu lēcas nav vienādas

Neatkarīgi no tā, vai Jūs iegādāsieties monofokālās, multifokālās vai progresīvās brilles, Jūs varat izvēlēties lēcas ne tikai no plastikāta vai stikla, bet gan no vairāk nekā divdesmit dažādiem materiāliem un starp vairāk nekā tūkstoš dažādiem variantiem.

Briļļu lēcas var pilnveidot vairākos veidos. Viens no tiem ir lēcu pārklāšana ar atspīdumus mazinošu (pretatspīduma) un virsmu cietinošu (cieto) pārklājumu, kas piešķir arī citas priekšrocības.

Briļļu lēcu sastāvs:

113pdid-ak-akiniu-lesio-sudetis-lv_4665-f14fe929dcbe9a7647e2342a5fdd8edf.PNG

Briļļu lēcu varianti

Eksistē vairāk nekā tūkstotis dažādu briļļu lēcu variantu. Tas, kādas briļļu lēcas ir jums vispiemērotākās, ir atkarīgs no Jūsu individuālajām vajadzībām. Izvēloties briļļu lēcas, obligāti konsultējieties ar mūsu optikas speciālistiem.
 
Briļļu lēcu tonēšana samazina gaismas staru plūsmu, kas tiek izlasta caur Jūsu briļļu lēcām. Gan viegli tonētas, gan tumšas briļļu lēcas aizsargās no intensīvas saules gaismas un UV starojuma.
 
Jūms traucē tas, ka uz brillēm uzkrājas mitrums? Nekādu problēmu! Ir pieejamas lēcas ar mitrumu mazinošu pārklājumu. Turklāt, ja vēlaties briļļu lēcas, kas saules staru ietekmē automātiski iegūtu tumšāku toni, piedāvājam arī šādu variantu. Jautājiet "Fielmann" optikas speciālistiem.

Fotohromās lēcas

Optikas speciālistu padomi "Fielmann" salonos palīdzēs Jums atrast piemērotākās briļļu lēcas. Visos "Fielmann" salonos ir pieejams liels briļļu lēcu un to virsmu pārklājumu sortiments: no visvienkāršākās lēcas ar pretatspīduma pārklājumu līdz pat augstākās kvalitātes pasaules populārāko ražotāju lēcām.

Plānākas briļļu lēcas

115pmaz-ak-lesiu-ploninimas-bendra-lv_9635-76bac3ba6d284d8125116d5f29a86d5d.PNG
Lielu dioptriju (lēcu optiskā stipruma) gadījumā ieteicams izvēlēties lēcas ar augstu gaismas laušanas koeficientu, šādi samazinot Jūsu briļļu lēcu biezumu. Jautājiet tuvākajā "Fielmann" optikas salonā.

Pienācīgi izgatavotas briļļu lēcas

Atgādinām, ka pēc briļļu lēcu izvēlēšanās ir nepieciešams veikt precīzu optometrisku briļļu pielāgošanu: noteikt precīzu attālumu starp acu centriem, nomērīt augstumu no acu zīlītēm līdz briļļu ietvaru malai, kā arī citus mērījumus (attālumu no zīlītes līdz lēcai, rāmja izlieces leņķi utt.). Pamatojoties uz šiem mērījumiem, Jūsu brilles tiks izgatavotas tā, lai tiktu nodrošināta augstākā redzes kvalitāte. Ja nepienācīgi pielāgotu ietvaru dēļ brilles pietiekami labi nepieguļ pie sejas, to lietošanas var izraisīt diskomfortu.

Briļļu ceļš pie pircēja

Ieteikumi:

Jūs daudz laika pavadāt pie auto stūres? Šādā gadījumā iegādājieties briļļu lēcas ar pretatspīduma pārklājumu, jo ar šādām lēcām dažādi blakus atspīdumi Jūs traucēs daudz mazāk. Ja saules gaisma Jūs bieži apžilbina, un Jūs pastāvīgi lietojat saulesbrilles, ir vērts apsvērt vieglu lēcu tonēšanu. Un ko Jūs teiktu par briļļu lēcām ar automātisku tonēšaāas efektu? 

 

Briļļu lēcas jebkurai redzei jebkurā situācijā

Modernas ražošanas metodes un kvalitatīvi briļļu lēcu materiāli mūsdienās var piepildīt daudzas Jūsu vēlmes. Pat lielu redzes traucējumu gadījumā var izgatavot plānas estētiska izskata briļļu lēcas.

Fotohromās lēcas

Saulesbrilles

Briļļu lēcas visiem attālumiem!

akiniai-2021-20_6705-55a90af509fe4eb17249f4fb8ff32041.jpg

Daudzfunkcionalās brilles var koriģēt jūsu redzi tālumā, savukārt, vecuma tālredzības gadījumā tās var kalpot kā lasīšanas brilles, ļaujot Jums skaidri redzēt vidējā attālumā esošus objektus, piemēram, strādājot pie rakstāmgalda.

Daudzfunkcionālās brilles

Briļļu lēcu ražošana

Brillēs izmantotās briļļu lēcas tiek ražotas no stikla vai plastikāta sagataves. Lēcu virsmas apstrādes laikā lēcas iegūst individuālo lietotājam nepieciešamo optisko stiprumu (dioptrijas). No sagatavēm tiek izgatavotas individuālās briļļu lēcas ar Jums nepieciešamajiem parametriem.
 
Pirms ražošanas uzsākšanas tiek veikta sākotnējā kvalitātes kontrole - tiek pārbaudīts, vai uz lēcām nav skrāpējumu, nelīdzenumu vai citu defektu un vai to optiskais stiprums atbilst pasūtījumā norādītajam.
 
Briļļu lēcu sagataves apstrāde un pielāgošana ietvaram prasa lielu precizitāti un meistarību. Mūsdienīgi briļļu ražošanas mehānismi ir liels palīgs optikas meistaru darbā. Darbnīcās ir spēkā stingri kvalitāte standarti - gadījumā, ja pieļauta kļūda un ir  kaut maza nenozīmīga novirze no lēcu vērtībām, tās tiek pasūtītas un izgatavotas no jauna.
 

Atbildīgs, rūpīgs darbs savienojumā ar mūsdienu tehniku garantē augstu gala produktu kvalitāti - visām "Fielmann" korekcijas brillēm tiek piešķirta  bezmaksas apkope trīs gadu periodā.

Briļļu ceļš pie pircēja

"Fielmann" pakalpojumi un garantijas

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei