Fotohromās briļļu lēcas - divas brilles vienā ietvarā!

Laika apstākļi var būt ļoti mainīgi. Ja ir apmākusies diena, kas ik pa laikam skaidrojas, bez saulesbrillēm ir pārāk gaišs, savukārt ar saulesbrillēm - pārāk tumšs. Šādā gadījumā labākais risinājums ir fotohromās (tonējošās) briļļu lēcas.

147pdid-sun-tamsejantys-lesiai_4061-b1d6450c4ee55208d63bb22176680951.png
Mūsu acis pastāvīgi piedzīvo apgaismojuma maiņu: krēslu, pustumsu, spilgtu mākslīgo apgaismojumu un saules gaismu. Fotohromās briļļu lēcas palīdz mūsu acīm pielāgoties pie mainīgā apgaismojuma, atbrīvo no sasprindzinājuma un jebkuros apstākļos saglabā lielisku redzi. Ar fotohromajām lēcām Jūs iegūsiet "divas brilles vienā ietvarā". Telpās šīs brilles ne ar ko neatšķiras no "normālām" brillēm; uzturoties ārā mākoņainā dienā, brilles mazliet ietonējas; savukārt, atliek tikai parādīties saulei, lai brilles "pārvērstos" par saulesbrillēm ar Jums nepieciešamo redzes korekciju.

Fotohromo briļļu, dažkārt sauktu arī par "tonējošajām" brillēm, darbības pamatā ir ķīmiskie procesi. Uz fotohromo lēcu virsmas esošās ķīmiskās vielas reaģē uz UV starojumu, un šīs iedarbības rezultātā briļļu lēcas maina krāsu uz tumšāku. Jo intensīvāka saules gaisma, jo spēcīgāka ķīmiskā reakcija, kura Jūsu brilles pilnībā pārvērš saulesbrillēs.

Fotohromās lēcas ir piemērotas jebkuriem apstākļiem: tās automātiski kļūst tumšākas vai gaišākas. Fotohromo briļļu priekšrocības: tās aizsargā acis pret kaitīgo UV starojumu neatkarīgi no tā, kāda tajā brīdī ir briļļu tonējuma pakāpe.

Uzticieties CE marķējumam

CE marķējumu Jūs atradīsiet uz visu "Fielmann" piedāvāto saulesbriļļu kājiņu iekšpuses. Tā ir garantija, ka saulesbrilles atbilst Padomes direktīvas 89/686/EEK prasībām un saulesbrilles nodrošina uzticamu aizsardzību pret īso viļņu - t.i., viļņu, kuru garums nepārsniedz 380 nanometrus, ultravioleto starojumu.

Jums jāzina, ka šīm brillēm ir nelieli trūkumi - ziemas laikā fotohromās lēcas reaģē uz aukstumu, iegūstot tumšāku tonējumu. Bet tas lieliski pasargās Jūsu acis no apžilbšanas, jo ziemā, kad ir sniegs,  ir ļoti spožs apgaismojums.

Ja atrodaties pie automašīnas stūres, atcerieties, ka priekšējais automašīnas stikls ir aprīkots ar saules filtriem un uzsūc starojumu, tādēļ fotohromās lēcas var nepietiekami ietonēties. Konsultējieties ar "Fielmann" optikas speciālistiem!

Mūs var atrast

Fotohromās optiskās saulesbrilles

"Fielmann" optikas salonos atradīsiet Jūsu sejas formai piemērotas fotohromās brilles. Katrā "Fielmann" optikas salonā Jums ir pieejama visa briļļu pasaule - šeit ir atrodami vairāk nekā 2000 briļļu ietvari un saulesbrilles.

Aizsardzība no saules

Aizsardzības filtri

Optiskās saulesbrilles

fielmann-918x585-miror_6432-357ca08cf31a664c1f07b6ab75114837.PNG
Iepazīstieties ar jaunumu - “ gudrās” spoguļlēcu brilles “Flash to Mirror”. No šī brīžā fotohromās brilles atspīdēs kā skaists, krāsains spogulis. Šo stilīgo jaunumu var baudīt ikviens- pat tie, kuriem ir nepieciešamas optiskās korekcijas brilles.

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei