"Fielmann" optikas salonu garantijas saistības

I. IEVADS
1. SIA "Briļļu nams" (turpmāk tekstā - "Fielmann") garantijas saistības (turpmāk tekstā - "saistības") attiecas uz visām Fielmann optikas salonos iegādātajām koriģējošajām un saules brillēm.
2. Visām citām precēm, kas iegādātas Fielmann optikas salonos, tiek piemēroti iegādes brīdī spēkā esošie Latvijas Republikas tiesību akti.
3. Garantijas saistību termiņš sākas no preces nodošanas dienas pircējam.

II. TERMIŅI
4. Visām Fielmann optikas salonos iegādātajām brillēm piemēro:
a) koriģējošām brillēm ar briļļu rāmjiem no Fielmann kolekcijas – garantijas saistību termiņš 3 gadi;
b)  koriģējošām brillēm ar citu zīmolu kolekciju briļļu rāmjiem – garantijas saistību termiņš 2 gadi;
c) brillēm, kurām izmantoti saulesbriļļu rāmji, kā arī visu zīmolu kolekciju saules brillēm - garantijas saistību termiņš 2 gadi;
d) brillēm, kuru ražošanai ir izmantoti klienta iesniegti briļļu rāmji (jauni vai lietoti) vai briļļu lēcas – garantijas saistību termiņš 14 dienas garantijas pienākuma termiņš;
e) citām precēm - kā to paredz pašlaik spēkā esošajos Latvijas Republikas likumos un tiesību aktos;
f) ir noteikts 6 nedēļu periods, kura laikā klients var griezties optikas salonā par diskomforta sajūtām, nēsājot brilles.

III. SAISTĪBAS
5. Garantijas periodā FIELMANN apņemas bez maksas novērst briļļu defektus, kas radušies produkta ražotāja vai ražošanas dēļ. Defektu novēršanas termiņš ir atkarīgs no produkta komplektējošo detaļu ražotāja piegādes nosacījumiem.
6. Briļļu garantijas defekti tiek novērsti, nomainot atsevišķas briļļu detaļas. Ja detaļu nomaiņa nav iespējama, klientam tiek dota iespēja saņemt atmaksu par brillēm Latvijas Republikas likumos un tiesību aktos noteiktajā kārtībā.
7. Ja garantijas periodā briļļu detaļa tiek nomainīta, uz jauno detaļu attiecas tāds pats garantijas laiks, kas tika noteikts briļļu iegādes brīdī.
8. Garantijas laikā FIELMANN apņemas, iespēju robežās novērst ārpus garantijas briļļu defektus, kas radušies nepareizas briļļu lietošanas vai uzglabāšanas rezultātā, t.i. mehāniskas vai temperatūras maiņas iedarbības rezultātā, skrāpējumu vai citāda bojājuma gadījumā. "FIELMANN apņemas darbus veikt bez maksas, klients samaksā briļļu remontam izmantoto lēcu, detaļu un materiālu cenu. Ja remonts tiek veikts neizmantojot jaunas detaļas vai materiālus, tad remonts klientam ir bezmaksas.
9. Koriģējošās brilles ir medicīnas ierīce (instruments), kas izgatavotas pēc patērētāja individuāla pasūtījuma, tāpēc augstas kvalitātes brillēm, kuras netiek paņemtas vai iegādātas un netiek izmantotas, kas nepatīk, piemēram, ar krāsu, formu,  vai citu iemeslu dēļ, atmaksa nav iespējama.
 
IV. PAPILDU NOTEIKUMI GARANTIJAS PIEMĒROŠANAI
10. Visām Fielmann pārdotām brillēm ir pievienotas klientam personīgi izsniegtas briļļu lietošanas instrukcijas. Briļļu defektus, kas radušies nepareizas briļļu lietošanas un/vai briļļu lietošanas instrukciju, kas vienmēr tiek pievienotas pie izgatavotajām koriģējošām brillēm vai pie saulesbriļļu iegādes, neievērošanas dēļ, nevar tikt uzskatīti par garantijas gadījumu.
11. Briļļu nodiluma gadījumā garantijas saistības nav piemērojamas, t.i., atmaksa vai bezmaksas remonts nav iespējams. Vispārējs briļļu nodilums vides faktoru dēļ (samazināts briļļu rāmju spožums, rāmju vai lēcu skrāpējumi) netiek klasificēts kā garantijas gadījums vai ražotāja defekts.
12. Bezrāmju vai uz stīgas pusrāmja konstrukcijas brillēs vairumā gadījumu lēca ir daļa no atbalsta konstrukcijas, tādēļ ar šāda veida brillēm jābūt ļoti uzmanīgiem. Briļļu lēcu lūzums vai nosķelšanās neuzmanības dēļ nav garantijas gadījums.
 
V.   GARANTIJAS  REMONTA  PIEŅEMŠANA
13. Brilles remontam tiek pieņemtas visos Fielmann optikas salonos, neatkarīgi no tā, kādā Fielmann salonā brilles tika iegādātas.
14.  Iesniedzot brilles garantijas remontam, obligāti jāiesniedz pirkuma kases čeks, briļļu pasi vai pasūtījuma kvīti. Iesniedzot brilles, ir jānorāda briļļu defekti, vēlamie remontdarbi un defektu cēloņi. Ir arī jānorāda tālruņa numurs vai cita kontaktinformācija pasūtījuma izpildei, atsaukšanai vai citiem nosacījumiem.
15. Pieņemot pasūtījumu garantijas remontam, atbildīgais Fielmann darbinieks novērtē briļļu defektus un klienta deklarētos defektu cēloņus, kas fiksēti rakstveidā (nepieciešamības gadījumā tiek veiktas arī fotofiksācijas) remonta pasūtījuma lapas pielikumā. Lēmumu par garantijas saistību piemērošanu var pieņemt uzreiz pēc briļļu apskates vai sarežģītākos gadījumos brilles nosūta izvērtēšanai Kvalitātes nodaļas vadītājam, lēmums tiek pieņemts 5 darba dienu laikā un turpmākie nepieciešamie remontdarbi tiek saskaņoti ar klientu.

VI. GARANTIJAS REMONTA GAITA UN TERMIŅI

16. Novēršot briļļu defektu, Fielmann izmanto tikai jaunas briļļu detaļas, kas pasūtītas no briļļu zīmola ražotāja. Saskaņā ar garantiju nomainītās detaļas kļūst par Fielmann īpašumu.
17. Remontdarbi tiek veikti Fielmann centrālajā darbnīcā.
18. Remonta veikšanas laiks, pasūtot jaunas briļļu detaļas no ražotājiem, var atšķirties atkarībā no tā, vai rezerves daļa atrodas ražotāja noliktavā vai ir jāražo pēc klienta pieprasījuma, šī iemesla dēļ briļļu pieņemšanas brīdī nav iespējams noteikt precīzu garantijas remonta termiņu. Remonta noteikumus norāda: a) koriģējošo un saulesbriļļu rāmjiem no Fielmann kolekcijas — līdz 4 nedēļām, b) termiņš citu koriģējošo un saulesbriļļu rāmju kolekciju remontam ir atkarīgs no laika, kas ražotājam vajadzīgs, lai nodrošinātu vajadzīgās detaļas.
19. Pasūītījuma remonta veidlapā ierakstītais remonta pabeigšanas datums ir provizorisks.

SIA Briļļu nams, Fielmann zīmola pārstāvja Latvijā garantijas saistības tika apstiprinātas 2021. gada 26.aprīlī, rīkojums nr.20210426/01. Kontakti: Brīvības iela 47, Rīga, LV-1010, e-pasts: info@fielmann.lv, tālr.+371 22313929

MODE, KVALITĀTE UN PAREIZA CENA

Zemas cenas garantija

Iepērkoties "Fielmann", esiet droši, ka saņemat visizdevīgāko cenu. Ja 6 nedēļu laikā pēc briļļu iegādes kādā citā Latvijas optikas salonā tādas pašas brilles ieraudzīsiet par zemāku cenu, "Fielmann" atmaksās cenu starpību.

Bezmaksas redzes pārbaude

Profesionāli speciālisti ar mūsdienīgām redzes pārbaudes iekārtām pārbaudīs Jūsu redzi. Redzes tests "Fielmann" optikas salonos tiek veikts bez maksas.

Bezmaksas briļļu apkope

Mūsu speciālisti bez maksas notīrīs Jūsu brilles ultraskaņas vannā, salabos deformētus ietvarus, pieskrūvēs vaļīgās skrūves, nomainīs deguna balstus.

Reģistrēties pārbaudei